سرور اختصاصی

آینده مطمئن تجارتِ شما

  • سرعت لینک ارتباطی 1 Gbps
  • فایروال های سخت افزاری قدرتمند
  • دسترسی فیزیکی به سرور از طریق تیم فنی

سرور اختصاصی ایران

مشخصات پایه پلن سرور به شرح ذیل است، شما می توانید تمام مقادیر سرور را مطابق نیاز خود تغییر دهید.

CPU

1xE5-2650v3

2.3GHz/10-Core
RAM

16GB

Dual Rank DDR4
Storage

2x300GB

SAS 10K
Traffic

500GB

Month

1.4 میلیون تومان


ماهانه
تنظیم و سفارش


برخی از وب سایت های سنگین و پربازدید مانند سایت های فروشگاهی، سایت های خبری، پرتال های سازمانی و... برای افزایش امنیت و کارایی و سرعت لود سایت، نیاز به راه حل بهتر و جامع تری دارند. سرورهای اختصاصی مسیر هاست با استفاده از سخت افزار قدرتمند بر روی بستری کاملا امن و سریع نیازهای آنلاین شما را بصورت کامل پاسخ خواهد داد. محل فیزیکی سرور و پارامترهای مربوط به استانداردهای دیتاسنتر از نکات اصلی و بسیار مهم در مورد سرور اختصاصی می باشد. بالاترین سرعت، بهترین کیفیت، بستر امن و قابل اعتماد و سرویس دهی مطابق با استانداردهای روز دنیا، از ویژگی های دیتاسنترهای مورد استفاده مسیر هاست می باشد.
دیگر لزومی به نگرانی در مورد تحریم ها و اختلال در کسب و کار آنلاین شما وجود ندارد. تیم فنی مسیر هاست با بررسی تمامی موارد احتمالی این تضمین را به شما می دهد که با خیال آسوده به کسب و کار آنلاین خود فکر کنید و تمامی موارد فنی را به ما بسپارید.


سرعت لینک ارتباطی : 1 Gbps
سرویس دهی بر اساس استاندارد ITIL
گواهینامه مدیریت امنیت اطلاعات ISMS
گواهینامه استاندارد ISO9001
تمامی دیتاسنترها دارای فایروال های سخت افزاری برای افزایش امنیت هستند.
استفاده از بهترین دیتاسنتر ایران
امکان مدیریت نرم افزاری و سخت افزاری سرور شما توسط تیم فنی
استفاده از تکنولوژی های High Tech نرم افزاری و سخت افزاری
امکان دسترسی فیزیکی به سرور از طریق تیم فنی

سرور را مطابق نیاز خود تنظیم کنید

سرورهای مسیر هاست، انتخابِ حرفه ای...

می خواهم بیشتر بدانم...

این سرویس برای وب سایت های سنگین و پربازدید مانند سایت های فروشگاهی، سایت های خبری، پرتال های سازمانی و... مناسبت است که برای افزایش امنیت و کارایی و سرعت لود سایت نیاز به راه حل بهتر و جامع تری دارند.

لزومی به نگرانی در مورد تحریم ها و اختلال در کسب و کار آنلاین شما وجود ندارد. تیم فنی مسیر هاست با بررسی تمامی موارد احتمالی این تضمین را به شما می دهد که با خیال آسوده به کسب و کار آنلاین خود فکر کنید و تمامی موارد فنی را به ما بسپارید.

سرورهای اختصاصی مسیر هاست با استفاده از سخت افزار قدرتمند بر روی بستری کاملا امن و سریع نیازهای آنلاین شما را بصورت کامل پاسخ خواهد داد. محل فیزیکی سرور و پارامترهای مربوط به استانداردهای دیتاسنتر از نکات اصلی و بسیار مهم در مورد سرور اختصاصی می باشد. بالاترین سرعت، بهترین کیفیت، بستر امن و قابل اعتماد و سرویس دهی مطابق با استانداردهای روز دنیا، از ویژگی های دیتاسنترهای مورد استفاده مسیر هاست می باشد. سرورهای اختصاصی مسیر هاست با قرارگیری در دیتاسنترهای معتبر و معروف ایران و خارج، تضمین بهترین تجربه را به شما می دهد.

مطمئن نیستید کدام سرویس مطابق با نیاز شماست؟

کارشناسان مسیر هاست، منتظر تماس شما هستند تا یاریگر شما در انتخاب بهترین سرویس باشند


با ما تماس بگیرید

برخی از مشتریان ما